Elegancki smartwatch czy sportowa opaska smartband to rozwiązania, które wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością, a tym samym przyczyniają się do usprawnienia naszej codzienności.

Wygodne odbieranie połączeń, płacenie za zakupy dzięki technologii NFC, czy monitorowanie aktywności fizycznej to jedne z wielu przykładów tego, co oferują smart zegarki. W sprzedaży znajdziemy wiele różnych modeli, a poniżej wymieniamy te, które warto dodać do zakupowej listy życzeń.

Który smartwatch wybrać w 2022?

Spoglądając na ranking smartwatch, prym wiodą m.in. modele Samsung Galaxy Watch. Te wyjątkowo funkcjonalne urządzenia to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W katalogu producenta największym zainteresowaniem cieszą zegarki:

  • Galaxy Watch 3
  • Galaxy Watch 4
  • Samsung Galaxy Watch Active 2

Szukając czegoś wyjątkowego, warto skierować zainteresowanie na ofertę giganta z Cupertino. Smartwatch Apple 7 to jedna z najnowocześniejszych propozycji łączących w sobie elegancję z ergonomią i praktycznością działania.

Ogrom możliwości w dobrej cenie. Wybieramy smartwatch do 300 złotych

Aby móc cieszyć się smart rozwiązaniami w naszym urządzeniu, nie musimy wydawać fortuny. Smartwatch do 300 złotych to idealny kompromis, który wesprze nasze codzienne funkcjonowanie w trakcie dnia pełnego wyzwań. W tej cenie możemy znaleźć, chociażby atrakcyjny model Amazfit GTS 2 w wersji Mini. Wbudowany pulsoksymetr oraz funkcje monitorowania aktywności to doskonały wybór dla osób uprawiających sport. Inną alternatywą, jeśli chodzi o tanie smartwatche, jest urządzenie Huawei Band 6.

Natomiast smartwatch dla dzieci Tobi 2 to zarówno smart zegarek, jak i również zabawny robot będący idealnym towarzyszem dziecięcych zabaw. To również świetny smartwatch na komunię dla dziewczynki i chłopca.